Sztab mikołajkowy w świetlicy szkolnej

6 grudnia 2016

5 grudnia  2016r. świetlica szkolna  G3  zamieniła  się w sztab św. Mikołaja.

Do naszej szkoły przybył dzisiaj św.Mikołaj. Dzień wcześniej, bo w dniach 6-8  grudnia trzecioklasiści  zmagają się  z próbnym egzaminem gimnazjalnym.

"Wiadoma sprawa, że św. Mikołaj kiedyś naprawdę istniał.  Dawał prezenty dzieciom.  My znamy Mikołaja mieszkającego w Laponii, na północy Skandynawii, ale w Polsce też go mamy. Pamiętam, jak do mnie przychodził  Święty Mikołaj z brodą, która daje szczęście. Wystarczy tylko ją potrzymać "- tak mówią uczniowie G3  i cieszą się z wizyty  Mikołaja, który przyniósł młodzieży i pracownikom szkoły słodkości i wiele radości . Dzisiejszego dnia u  wszystkich gościł uśmiech na twarzy .

Nasza  Śnieżynka, Pani  Agnieszka Pater- Otrębska czuwała, aby św. Mikołaj  zawitał właśnie do nas- do Gimnazjum nr 3 w Jaworznie. Dziękujemy :)

• Powiększ zdjęcie Mikołajki